خدمات حرفه ای
دیجیتال مارکتینگ و برندینگ

از دیگر سرویس های محبوب پلتفرم حافظ، ارائه خدمات حرفه ای در زمینه تولید محتوا، تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک (طراحی و تدوین تیزر، موشن گرافیک، وله و لوگوموشن در موضوعات و زمانبندی مختلف به صورت رئال، انیمیشن، استاپ موشن و … به همراه گویندگی حرفه ای)، مدیریت پیج اینستاگرام و شبکه های مجازی، جذب فالوور هدفمند، کمپین های تبلیغاتی و … می باشد. پس اگر می خواهید پیج اینستاگرام کسب و کار خود را ایجاد نمایید و یا تجربه خوب و مثبتی در این زمینه ندارید، زمانش رسیده است تا از خدمات بی نظیر و حرفه ای پلتفرم حافظ بهره مند شوید.

چرا دیجیتال مارکتینگ پلتفرم حافظ!؟

بکارگیری اصول حرفه ای

می کوشیم تا با هدف گذاری بلندمدت و بکارگیری اصول حرفه ای، برند و صفحات مجازی کسب و کار شما را به یک جایگاه عالی و درخشش در بین رقبا برسانیم.

ابزارهای دقیق و کارآمد

برای رشد رسانه مجازی شما، از دقیق ترین و کارآمدترین ابزارها و تکنیک ها بهره می بریم تا رشدتان سریع و با شتاب بیشتر باشد و بتوانید بهتر از دیگران بدرخشید.

رعایت اصول زیباشناسی

یک رسانه، علاوه بر ساختار و عملکرد درست، ظاهر زیبا و کاربرپسند دارد. رسانه شما براساس اصول زیباشناسی طراحی می شود تا به بهترین شکل دیده شود.

جذب مخاطبین هدفمند

تیم ما، تداوم رشد و دیده شدن 100% رسانه شما را تضمین می کند چرا که با بهره گیری از روش های به روز، صفحه شما به مخاطبین هدفمند نمایش داده می شود.

تولیدمحتوای منحصربفرد

آنچه ما در صفحات/رسانه های مجازی شما اجرا، تولید و منتشر می کنیم، ایده های ناب و خاصی است که مشابه آن در هر صفحه و رسانه ای یافت نمی شود.

تعرفه کاملا منطقی

علی رغم ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی، تعرفه کاری پلتفرم حافظ منطقی و براساس شرایط کسب و کارهای ایرانی تنظیم شده تا نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

تعرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیجیتال مارکتینگ و برندینگ

نگران نباشید! علی رغم ارائه خدمات حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ و طراحی، پلتفرم حافظ، دارای تعرفه کاملا منطقی با پرداخت اقساطی بدون کارمزد (0%) می باشد. جهت استعلام تعرفه دقیق می توانید با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

شایان ذکر است خدمات طراحی و دیجیتال مارکتینگ، شامل صفر تا صد تولید محتوا، مدیریت رسانه های مجازی، طراحی تصاوی، وله، تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک و نیز جذب فالوور هدفمند می باشد.

دیجیتال مارکتینگ و برندینگ برای چه کسب و کاری مناسب است؟

اشخاص حقیقی

شرکت ها و نهادها

آموزشگاه ها و موسسات

مراکز درمانی و پزشکان

فروشگاه و عمده فروشی

مراکز خدماتی

املاک، عمران و معماری

سالن زیبایی و آرایشی

استارتاپ ها و نخبگان