پلتفرم حافظ | طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

درباره

ما بارها این راه را رفته‌ایم، به تجربه ما اعتماد کنید

ما قصد داریم شما را در رونق دادن به کسب و کارتان و دریافت بازدهی فوق‌العاده در حوزه دیجیتال مارکتینگ، حمایت کنیم. تیم پلتفرم حافظ با تجربه ۷ ساله در مارکتینگ ایران و کشورهای همسایه، قول می‌دهد که از هدر رفت سرمایه تبلیغاتی شما جلوگیری کند.

داستان ما

هفت سال پیش؛ زمانی که اینستاگرام صرفا یک اپلیکیشن برای گذاشتن پست و استوری های شخصی به شمار می رفت و کمتر از ۲۰% کسب و کارها، پیج رسمی داشتند؛ یعنی زمانی که دیجی کالا جزو معدود فروشگاه های اینترنتی بود و کمتر کسی به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای رقابت با دیجی کالا بود؛ با مشاهده تجارب کشورهای پیشرو، با شعار «حافظ کسب و کار شما هستیم» وارد عرصه دیجیتال مارکتینگ شدیم.

کوشیدیم کسب و کارها را با فرصت برندینگ و فروش در عرصه دیجیتال آشنا کنیم و با توسعه خدمات و استقبال کاربران در طی سال ها، سرویس های بیشتر و به روزتر وارد سیستم خود کردیم. اکنون با عنوان پلتفرم حافظ «شرکت نقش نگار حافظ» به فعالیت خود ادامه دادیم و خوشحالیم نقشی بر توسعه کسب و کارهای آنلاین کشورمان نگاشتیم.

چشم انداز پلتفرم حافظ

ما در پلتفرم حافظ، می کوشیم تمامی سرویس های مورد نیاز کسب و کارها را در بستر اینترنت، فراهم کنیم. همواره تلاش کرده ایم؛ همپای شرکت های کشورهای پیشرفته دنیا، با دید وسیع به تکنولوژی نگاه کنیم و آن را در کشور ایران نیز توسعه بدهیم. به طور مثال، راه اندازی سامانه هوش مصنوعی به زبان فارسی، به عنوان یکی از گام های اساسی ما در این زمینه هست.

امید داریم با مهربانی خداوند قادر و تلاش شبانه روزی تیم توانا و با تجربه خودمان، هر روز بهتر از دیروز باشیم و کسب و کارها را با جدیدترین و بهترین روش های برندینگ و مارکتینگ آشنا کرده و در موفقیت شان سهیم باشیم. در دنیایی که محدودیت های فراوانی بر ایران و مردمش روا داشته اند؛ از هر رخنه و شکافی برای پیشرفت و توسعه استفاده می کنیم. باشد که روزی برسد آزادانه، به آنچه حقمان هست؛ دست بیابیم.