پلتفرم حافظ، ارائه صفر تا صد خدمات دیجیتال مارکتینگ حرفه ای برای همه کسب و کارها

مشاوره تلفنی (رایگان): 02191015373

دیجیتال مارکتینگ حرفه ای با

پلتفـــرم حافظ

درباره پلتفرم حافظ : این مجموعه متشکل از 3 دپارتمان اصلی و چند تیم متخصص است که با دانش، مهارت و تجارب زیاد گرد هم آمده اند تا بتوانند صفر تا صد خدمات مربوط به کسب و کارهای آنلاین (مبتنی بر وب) را با تضمین کیفیت مطلوب ارائه نمایند. خدمات ارائه شده در پلتفرم حافظ، به گونه ایست که رشد و ارتقاء کسب و کار، ملموس و قابل مشاهده خواهد بود. با تضمین کیفیت خدمات ارائه شده، موفقیت در رسیدن به اهداف مدنظر کسب و کارها حتمی است و با اجرای روش ها، تکنیک ها و عملیات مدون و سازمان یافته، به منصه ظهور می رسد.

درباره پلتفرم حافظ

با آشکار شدن اهمیت کسب و کارهای دیجیتال در کنار سازماندهی و ساختاردهی به کسب و کارها و لزوم ارائه خدمات درست، حرفه ای و اصولی به کسب و کارهای ایرانی، پلتفرم حافظ با هدف آشنایی کسب و کارها با فضای دیجیتال و روند رشد و توسعه در بستر اینترنت شکل گرفت و هم اکنون با دارا بودن یک تیم منسجم، بر آن هستیم تا با ارائه خدمات متنوع در زمینه توسعه انواع کسب و کارهای در فضای حقیقی و اینترنت، گامی صادقانه و تعهدمند برداریم.

پلتفرم حافظ (شرکت نقش نگار حافظ) به عنوان یکی از بسترهای پیشگام کشور در زمینه برندینگ و دیجیتال مارکتینگ، با به‌کارگیری پرسنل متخصص و استانداردهای جدید در ارائه‌ی خدمات در قالب 3 دپارتمان تخصصی «هاستینگ، وبسایت و سئو»، «طراحی و دیجیتال مارکتینگ» و «مدیریت و ارتباط با مشتریان»، سرویس‌های حرفه ای در کسب و کارهای آنلاین برای مجموعه ها ارائه کرده است؛ با این هدف که در افزایش سهم تجارت الکترونیکی در تولید ناخالص ملی و کمک به رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارها، نقش سازنده‌‌ای ایفا کند.

تماس با ما

تلفن دفتر مرکزی

02191015373

ایمیل

hafezplatform@gmail.com

شماره واتساپ
صفحات مجازی

قدردان لبخند رضایت تان هستیم!

به مدت 7 سال است که در قالب یک مجموعه تخصصی به ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ به بیش از 900 کسب و کار پرداخته ایم. این خدمات شامل طراحی انواع وبسایت، راه اندازی فروشگاه اینترنتی، مدیریت شبکه های مجازی و … می باشد که در سراسر کشور و نیز کشورهای همسایه از جمله ترکیه، عراق و امارات ارائه شده است. اکنون مفتخریم شاهد رضایت حداکثری مشتریان به پاس تلاش و خدمت رسانی شبانه روزی بیش از 25 جوان نخبه هستیم.

کارنامه درخشان پلتفرم حافظ

HafezPl Brilliant Resumes

با بیش از 7 سال کسب تجربه، همراه کسب و کارهایی هستیم که دوست دارند در فضای دیجیتال دیده شوند و بدرخشند. تا کنون توانسته ایم در قالب پروژه های مختلف، یاری گر و همراه صدها کسب و کار باشیم که روزی آرزوی برند شدن را در سر می پروراندند و امروز یکی از برندهای مطرح در شاخه فعالیتی خودشان هستند.

کارشناس نخبه

همگی دور هم جمع شده ایم تا بتوانیم با تخصص هایی که کسب کرده ایم، به بهترین شکل ممکن به ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ بپردازیم.

سایت طراحی شده

با 7 سال فعالیت مستمر، یکی از بزرگترین مجموعه ها در زمینه طراحی انواع وبسایت و فروشگاه اینترنتی هستیم و با کوله باری از تجربه، به آینده می نگریم.

درباره تیم پلتفرم حافظ چه می گویند؟

اکثر خبرگزاری های رسمی ایران و سایت های مطرح در حوزه فناوری و کسب و کار، مقالات و مطالب متعددی در زمینه خدمات پلتفرم حافظ و معرفی این مجموعه منتشر کرده اند که در بستر اینترنت در دسترس همگان قرار گرفته است. برای دسترسی سریع و مشاهده برخی از این مقالات و مطالب می توانید از دکمه های زیر استفاده نمایید.