پلتفرم حافظ | طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

درباره

ما بارها این راه را رفته‌ایم، به تجربه ما اعتماد کنید

اگر بخواهیم درباره پلتفرم حافظ بگوییم، سخن بسیار است. ما قصد داریم شما را در رونق دادن به کسب و کارتان و دریافت بازدهی فوق‌العاده در حوزه دیجیتال مارکتینگ، حمایت کنیم. تیم پلتفرم حافظ با تجربه ۹ ساله در مارکتینگ ایران و کشورهای همسایه، قول می‌دهد که از هدر رفت سرمایه تبلیغاتی شما جلوگیری کند.

درباره پلتفرم حافظ

معرفی و درباره پلتفرم حافظ

سال ۱۳۹۴؛ زمانی که اینستاگرام صرفا یک اپلیکیشن برای گذاشتن پست و استوری های شخصی به شمار می رفت و کمتر از ۲۰% کسب و کارها، پیج رسمی داشتند؛ یعنی زمانی که دیجی کالا جزو معدود فروشگاه های اینترنتی بود و کمتر کسی به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای رقابت با دیجی کالا بود؛ با مشاهده تجارب کشورهای پیشرو، با شعار «حافظ کسب و کار شما هستیم» وارد عرصه دیجیتال مارکتینگ شدیم.

کوشیدیم کسب و کارها را با فرصت برندینگ و فروش در عرصه دیجیتال آشنا کنیم و با توسعه خدمات و استقبال کاربران در طی سال ها، سرویس های بیشتر و به روزتر وارد سیستم خود کردیم. اکنون با عنوان پلتفرم حافظ «شرکت نقش نگار حافظ» به فعالیت خود ادامه دادیم و خوشحالیم نقشی بر توسعه کسب و کارهای آنلاین کشورمان نگاشتیم.

چشم انداز پلتفرم حافظ

ما در پلتفرم حافظ، می کوشیم تمامی سرویس های مورد نیاز کسب و کارها را در بستر اینترنت، فراهم کنیم. همواره تلاش کرده ایم؛ همپای شرکت های کشورهای پیشرفته دنیا، با دید وسیع به تکنولوژی نگاه کنیم و آن را در کشور ایران نیز توسعه بدهیم. به طور مثال، راه اندازی سامانه هوش مصنوعی به زبان فارسی، به عنوان یکی از گام های اساسی ما در این زمینه هست.

امید داریم با مهربانی خداوند قادر و تلاش شبانه روزی تیم توانا و با تجربه خودمان، هر روز بهتر از دیروز باشیم و کسب و کارها را با جدیدترین و بهترین روش های برندینگ و مارکتینگ آشنا کرده و در موفقیت شان سهیم باشیم. در دنیایی که محدودیت های فراوانی بر ایران و مردمش روا داشته اند؛ از هر رخنه و شکافی برای پیشرفت و توسعه استفاده می کنیم. باشد که روزی برسد آزادانه، به آنچه حقمان هست؛ دست بیابیم.

کمی بیشتر درباره پلتفرم حافظ

پلتفرم حافظ، در سال ۱۳۹۴ با هدف ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای در زمینه وب و مارکتینگ، متشکل از چندین دپارتمان تخصصی شکل گرفت و در حال حاضر، به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو و برتر با سرویس های متنوع و منحصربفرد، در سطح ایران و کشورهای همسایه، فعالیت دارد. در ادامه به معرفی خدمات پلتفرم حافظ می پردازیم تا کمی بیشتر درباره پلتفرم حافظ بدانید.

پلتفرم حافظ با بهره گیری از بهترین سرورهای قدرتمند ایران و اروپـــا، مجهز به جدیدتــرین و قوی ترین نسـل تکنولـــــوژی، بستر کاملا امـــن و پرسرعت برای میزبــانی از انواع وبسایت سبک، سنگین و پرترافیک است. دسترسی اختصاصی به RAM و CPU یکی از دلایل برتــــری ما از سایر هاست ها با منابع محدود (تحت عناوین اشتراکی، ابری و …) می باشد. پایداری هاست ها ۹۹.۹% و با تعرفه منطقی ارائه می شود.

امروزه داشتن وبسایت حرفه ای، لازمه شروع فعالیت کسب و کارها در بستر اینترنت است و می بایست مقصد نهایی تبلیغات و برندینگ، به وبسایت منتهی شود. پلتفرم حافظ با نیازسنجی و بررسی ابعاد مختلف انتظارات و ایده های شما، بهترین طراحی و عملکرد را در قالب یک سایت حرفه ای (شرکتی، فروشگاهی، خدماتی، آموزشی، پزشکی، شخصی و …) پیــــاده و اجــــــــرا می نماید.

سایت بدون سئو {قوی}، کارایی ندارد و نمی تواند منجر به برندینگ و افزایش فروش شود. پلتفرم حافظ، با سئو حرفه ای، سایت شما را با کلمات کلیدی به صفحه یک گوگل می رساند. تولیدمحتوای اصولی + انجام سئوی همه جانبه و نه تک بعدی + فعالیت مستمر و نه منقطع، از جمله عواملی است که موفقیت پروژه های سئو پلتفــرم حافظ را در کوتاه ترین زمان ممکن، عملی می سازد.

از همین امروز، {با کلمات کلیدی رقابتی خود} در صفحه اول گوگـل باشید! با استفاده از سرویس گوگل ادز، می توانید تبلیغات کلیدی خود را اجرا نمایید و تنها بر اساس تعداد کلیک هایی که کاربران انجام می دهند و وارد سایت می شوند، هزینه کنید. با توجه به اینکه مدیریت ۰ تا ۱۰۰ اکانت {به صورت حرفه ای} به عهده پلتفـرم حافظ است؛ نیازی به داشتن دانش فنی در این زمینه نیست.