پلتفرم حافظ | طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

یکی از اصلی ترین سرویس های پلتفرم حافظ، طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی می باشد. پلتفرم حافظ با بکارگیری بهترین طراحان وبسایت و نیز بیشترین تجربه در زمینه طراحی سایت، بهترین و کامل ترین سایت را تقدیم شما خواهد کرد. سرویس طراحی وبسایت پلتفرم حافظ به همراه پشتیبانی فنی رایگان ارائه می شود و به این معنی است که شما، علاوه بر داشتن یک وبسایت کامل و بی نقص، می توانید از پشتیبانی فنی رایگان بعد از تحویل سایت نیز بهره مند شوید.

طراحی سایت

۱

سایت طراحی شده، با نیازها و انتظارات شما مطابقت داشته باشد و بتوانید بهترین خروجی را بدست آورید.

۲

سایت طراحی شده، از بهترین طرح بصری برخوردار باشد و کاربران شما بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار نمایند.

۳

سایت طراحی شده قطعا قابل توسعه در هر زمان چه توسط مجموعه پلتفرم حافظ و چه افراد متخصص دیگر می باشد.

۴

سایت طراحی شده، از سرعت لود عالی برخوردار خواهد بود. تنها کافیست توسط یک هاست حرفه ای میزبانی شود.

۵

سایت طراحی شده را طبق بازه زمانی اعلام شده کار کرده و تحویل می دهیم. در طول کار نیز با شما در ارتباط هستیم.

۶

تعرفه اعلام شده، کاملا منطقی است و می توانید بررسی کنید چه امکانات و ویژگی هایی را در قبال مبلغ، کسب می کنید.

تعرفه طراحی سایت

نگران نباشید! علی رغم ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت با وردپرس و فروشگاه اینترنتی، پلتفرم حافظ، دارای تعرفه کاملا منطقی با پرداخت در ۲ نوبت بدون کارمزد (۰%) می باشد. جهت استعلام تعرفه دقیق می توانید با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

شایان ذکر است پشتیبانی (بروزرسانی، تغییرات جزئی، اصلاحات و کار روی هر موردی که در حال حاضر، در سایت وجود دارد) در انواع سایت وردپرسی و فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط پلتفرم حافظ، در مدتی که اعلام می شود، کاملا رایگان است و این مدت با توافق، قابل تمدید نیز می باشد.

نمونه کار طراحی سایت

تدوین و تهیه ساختار کلی سایت

دریافت ایده ها و اطلاعات سایت

شروع فرایند طراحی بصری سایت

افزودن امکانات و عملگرهای موردنیاز

ورود اطلاعات و محتوا به سایت

بهینه سازی نهایی عملکردی و سرعت

اگر پاسخ سوالات خود را در بین این لیست نیافتید، کافیست از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید.

ما در پلتفرم حافظ، آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی با همه CMS ها و زبان های رایج و به روز هستیم. بهتر است برای تصمیم گیری بهتر، از راهنمایی و مشاوره تیم پلتفرم حافظ بهره مند شوید.

پلتفرم حافظ با داشتن تیم حرفه ای، سفارشات را در منطقی ترین زمان ممکن انجام می دهد. به طور معمول، انجام پروژه طراحی سایت ۲۰ الی ۴۵ روز کاری زمانبر است. امکانات مدنظر کارفرما عامل مهمی در تعیین این مدت زمان می باشد.

امنیت در بستر اینترنت، به عوامل مختلفی بستگی دارد. در صورتی که سایت طراحی شده، تمامی یا اکثر معیارها را داشته باشد؛ مشکلی از این بابت نخواهید داشت. استفاده از قالب های حرفه ای و امن شده، افزونه ها، اسکریپت ها و تکنیک های ایمن سازی اطلاعات، اقداماتی است که نیاز هست حتما مورد توجه قرار گیرد.

نه خیر! تجربه کاربرانی که بعد از تست چندین سایت ساز و فروشگاه ساز به ما مراجعه می کنند؛ نشانگر این موضوع هست که این بسترها، امکانات کاملی در اختیار صاحب کسب و کار قرار نمی دهند و صرفا بسترهای آماده با امکانات محدود هستند که نهایتا منجر به تولید سایت های تکراری و مشابه می شود.

این بسترها، زمان، انرژی و سرمایه صاحب کسب و کار را از بین می برد.

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره رایگان