پلتفرم حافظ | طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

خرید بک لینک دائمی

اگر صاحب سایت یا کارشناس و متخصص سئو هستید، حتما می دانید خرید بک لینک دائمی، یکی از تاثیرگذارترین فاکتورهای رتبه بندی سایت ها در گوگل هست.

برای رشد سایت شما با کلمه کلیدی انتخابی شما، می بایست بهترین بک لینک ها را با الگوهایی امتحان شده و کاملا طبیعی، روی صفحه فرود مربوط به همان کلمه کلیدی بسازید. این امر در ظاهر بسیار ساده ولی در عمل کاری سخت، زمانبر، هزینه بر و با ظرافت های بسیار بالا است که نهایتا می تواند به افزایش اعتبار دامنه و بهبود رنک سایت شما منتهی شود.

خرید بک لینک

کیفیت بک لینک از تعداد بک لینک، مهم تر است و به همین دلیل، در سرویس بک لینک پلتفرم حافظ، بک لینک های دائمی بدون ریزش و قدرتمند با تعداد کم، ساخته می شود.

بک لینک ها به تعداد زیاد، توسط ربات ها و… ایجاد می شود. صدها بک لینک که بعد از مدتی، علاوه بر ریزش و عدم تغییر اعتبار دامنه، به رشد اسپم اسکور سایت منجر می شود.

بک لینک های باکیفیت، به رشد اعتبار دامنه منجر می شود. در صورتی که اعتبار و قدرت خود بک لینک ها بالای ۴۰ و در بهترین حالت، بالای ۷۰ باشد؛ بیشترین تاثیر را در اعتبار دامنه دارد.

بک لینک های بی کیفیت با تعداد زیاد نه تنها به رشد اعتبار دامنه کمکی نمی کند؛ بلکه تا زمانی که فعال هستند مانع رشد می شوند و اسپم اسکور سایت را زیاد می کنند.

بک لینک های باکیفیت نه تنها به رشد اعتبار دامنه و بهبود رنکینگ سایت با کلمات کلیدی دشوار و رقابتی کمک می کند؛ در زمان و بودجه نیز صرفه جویی می شود. چرا که بهترین نتایج، در کوتاه ترین زمان ممکن به دست می آید. رشد سایتی که از ابتدا، بک لینک باکیفیت دارد؛ به مراتب بیشتر از سایتی است که با بک لینک های بی کیفیت آلوده شده است و نیاز به جبران اثرات منفی این نوع بک لینک ها می باشد.

خرید بک لینک انبوه و موقت هیچگاه به رشد اعتبار دامنه منتهی نمی شود و علی رغم رشد تعداد بک لینک ها، نمودار اعتبار دامنه یک خط افقی خواهد بود و در درازمدت افت می کند. این بک لینک ها جز هدر دادن زمان و سرمایه و انرژی، هیچ نتیجه مثبتی ندارد و در درازمدت، اثرات مخرب و گاها جبران ناپذیر به بار می آورد؛ که تنها با جایگزین سازی بک لینک های باکیفیت، جبران می شود.

تعرفه خرید بک لینک دائمی

نگران نباشید! علی رغم ارائه خدمات حرفه ای در سرویس بک لینک (افزایش اعتبار دامنه)، پلتفرم حافظ، دارای تعرفه کاملا منطقی می باشد.

هزینه خرید بک لینک های قوی و با کیفیت بالا نیست. چون بک لینک ها باعث افزایش رتبه سایت شما در کلمات کلیدی مختلف می شوند و این افزایش رتبه ها در نتیجه باعث سودآوری سایت شما خواهند شد و در صورتی که مسیر تحقیق کلمات کلیدی را به درستی طی کرده باشید، می توانید در زمان قابل قبولی، انتظار بازگشت سرمایه صرف شده در زمینه لینک سازی را داشته باشید.

پکیج برنزی

۱۰۰ بک لینک دائمی قوی

مناسب افزایش دامین آتوریتی

دامین آتوریتی سایت ها: ۴۰ تا ۹۵

۹۹.۹% ایمن در برابر گوگل پنالتی

اسپم اسکور سایت ها: ۱ الی ۳

شناسایی و ایندکس سریع

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

پکیج نقره ای

۱۵۰ بک لینک دائمی قوی

افزایش دامین آتوریتی سایت های رقابتی

دامین آتوریتی سایت ها: ۴۰ تا ۹۵

۹۹.۹% ایمن در برابر گوگل پنالتی

اسپم اسکور سایت ها: ۱ الی ۳

شناسایی و ایندکس سریع

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

پکیج طلایی

۳۰۰ بک لینک دائمی قوی

افزایش دامین آتوریتی سایت های رقابتی

دامین آتوریتی سایت ها: ۴۰ تا ۹۵

۹۹.۹% ایمن در برابر گوگل پنالتی

اسپم اسکور سایت ها: ۱ الی ۳

شناسایی و ایندکس سریع

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

"*" indicates required fields

به زبان فارسی تایپ نمایید
به زبان فارسی تایپ نمایید
با اعداد انگلیسی وارد کنید
آدرس صفحه ای که مقصد لینک سازی است
یک الی ۳ کلمه کلیدی تعریف کنید
انتخاب پکیج*
پکیج بک لینک را انتخاب نمایید
در حال پرداخت این مبلغ هستید

اگر پاسخ سوالات خود را در بین این لیست نیافتید، کافیست از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید.

بک لینک یا همان لینک سازی خارجی (لینک بیلدینگ) یکی از روش های سئو می باشد که به صورت مستقیم در اعتبار دامنه و به صورت غیر مستقیم در سئو موثر می باشد.

در صورتی که سایت هایی غیر از سایت شما، با کلمات کلیدی (Anchor text) به سایت شما لینک بدهند، یک بک لینک محسوب می شود.

در صورتی که اعتبار دامنه سایت لینک دهنده، بیشتر باشد و همینطور اسپم اسکور کمتری داشته باشد، به رشد اعتبار دامنه شما منتهی خواهد شد.

کمیت و کیفیت بک لینک هر دو به یک اندازه، در رشد اعتبار دامنه سهم دارند. داشتن هزاران بک لینک بی کیفیت، نه تنها به سایت شما کمک نمی کند، بلکه دردسر ساز نیز می باشد. بهتر است بک لینک های طبیعی و دائمی، با تعداد منطقی و اعتبار خیلی زیاد داشته باشید تا علاوه بر رشد طبیعی، به بهترین شکل ممکن نتیجه بگیرید. به طور میانگین داشتن ۱۰۰ بک لینک دائمی و باکیفیت در ماه، بهتر از ۵۰۰ بک لینک موقت با اسپم اسکور بالای ۳۰% است.

بله در صورت استفاده از بک لینک های ناشناس به تعداد بالا و اسپم اسکور خیلی زیاد، پنالتی می شود.

جبران این موضوع، دشوار و گاها صرفه اقتصادی ندارد و سرمایه گذاری روی یک دامنه جدید بهتر جواب می دهد. به همین دلیل، تاکید داریم کیفیت بک لینک ها را جدی بگیرید.

پاسخ به این سوال، نیاز به بررسی جوانب کار دارد:

حالت اول: کیفیت بک لینک ها بسیار نامناسب است؛ در نتیجه انتظار رشد طبیعی و همیشه مثبت نداشته باشید.

حالت دوم: کیفیت بک لینک ها بسیار مناسب است ولی سایت اسپم اسکور بالایی دارد؛ در نتیجه ابتدا نیاز است اسپم اسکور بالا جبران و تعدیل شود و سپس انتظار رشد اعتبار دامنه را داشت.

حالت سوم: بک لینک ها تکراری هستند؛ در نتیجه تکرار لینک سازی، فایده ای ندارد و اعتبار دامنه رشد نخواهد کرد.

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره رایگان