پلتفرم حافظ، ارائه صفر تا صد خدمات دیجیتال مارکتینگ حرفه ای برای همه کسب و کارها

مشاوره تلفنی (رایگان): 02191015373

خدمات حرفه ای

اینستاگرام مارکتینگ

از دیگر سرویس های محبوب پلتفرم حافظ، ارائه خدمات حرفه ای در زمینه اینستاگرام مارکتینگ ادمین اینستاگرام و به عبارتی دیگر، تولید محتوا، تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک (طراحی و تدوین تیزر، موشن گرافیک، وله و لوگوموشن در موضوعات و زمانبندی مختلف به صورت رئال، انیمیشن، استاپ موشن و … به همراه گویندگی حرفه ای)، مدیریت پیج اینستاگرام و شبکه های مجازی، جذب فالوور هدفمند، کمپین های تبلیغاتی و … می باشد. پس اگر می خواهید پیج اینستاگرام کسب و کار خود را ایجاد نمایید و یا تجربه خوب و مثبتی در این زمینه ندارید، زمانش رسیده است تا از خدمات بی نظیر و حرفه ای پلتفرم حافظ بهره مند شوید.

اینستاگرام مارکتینگ ادمین اینستاگرام

اینستاگرام مارکتینگ ادمین اینستاگرام

Instagram Marketing & Branding

بکارگیری اصول حرفه ای

می کوشیم تا با هدف گذاری بلندمدت و بکارگیری اصول حرفه ای، برند و صفحات مجازی کسب و کار شما را به یک جایگاه عالی و درخشش در بین رقبا برسانیم.

ابزارهای دقیق و کارآمد

برای رشد رسانه مجازی شما، از دقیق ترین و کارآمدترین ابزارها و تکنیک ها بهره می بریم تا رشدتان سریع و با شتاب بیشتر باشد و بتوانید بهتر از دیگران بدرخشید.

رعایت اصول زیباشناسی

یک رسانه، علاوه بر ساختار و عملکرد درست، ظاهر زیبا و کاربرپسند دارد. رسانه شما براساس اصول زیباشناسی طراحی می شود تا به بهترین شکل دیده شود.

جذب مخاطبین هدفمند

تیم ما، تداوم رشد و دیده شدن 100% رسانه شما را تضمین می کند چرا که با بهره گیری از روش های به روز، صفحه شما به مخاطبین هدفمند نمایش داده می شود.

تولیدمحتوای منحصربفرد

آنچه ما در صفحات/رسانه های مجازی شما اجرا، تولید و منتشر می کنیم، ایده های ناب و خاصی است که مشابه آن در هر صفحه و رسانه ای یافت نمی شود.

تعرفه کاملا منطقی

علی رغم ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی، تعرفه کاری پلتفرم حافظ منطقی و براساس شرایط کسب و کارهای ایرانی تنظیم شده تا نگرانی در این زمینه نداشته باشید.

اینستاگرام مارکتینگ ادمین اینستاگرام

نگران نباشید! علی رغم ارائه خدمات حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ و طراحی پلتفرم حافظ، دارای تعرفه کاملا منطقی با پرداخت اقساطی بدون کارمزد (0%) می باشد. جهت استعلام تعرفه دقیق می توانید با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

شایان ذکر است خدمات طراحی و دیجیتال مارکتینگ، شامل صفر تا صد تولید محتوا، مدیریت رسانه های مجازی، طراحی تصاویر، وله، تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک و نیز جذب فالوور هدفمند می باشد.

تولید محتوای تصویری

تعرفه حدودی

2 میلیون تومان

ادمین اینستاگرام

تعرفه حدودی

3 میلیون تومان

اینستاگرام مارکتینگ

تعرفه حدودی

4 میلیون تومان

اینستاگرام مارکتینگ برای چه کسب و کاری مناسب است؟

اشخاص حقیقی

شرکت ها و نهادها

آموزشگاه ها و موسسات

مراکز درمانی و پزشکان

فروشگاه و عمده فروشی

مراکز خدماتی

املاک، عمران و معماری

سالن زیبایی و آرایشی

استارتاپ ها و نخبگان

درباره تیم پلتفرم حافظ چه می گویند؟

اکثر خبرگزاری های رسمی ایران و سایت های مطرح در حوزه فناوری و کسب و کار، مقالات و مطالب متعددی در زمینه خدمات پلتفرم حافظ و معرفی این مجموعه منتشر کرده اند که در بستر اینترنت در دسترس همگان قرار گرفته است. برای دسترسی سریع و مشاهده برخی از این مقالات و مطالب می توانید از دکمه های زیر استفاده نمایید.