پلتفرم حافظ، ارائه صفر تا صد خدمات دیجیتال مارکتینگ حرفه ای برای همه کسب و کارها

مشاوره تلفنی (رایگان): 02191015373

طراحی حرفه ای

انواع وبسایت

یکی از اصلی ترین سرویس های پلتفرم حافظ، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می باشد. فرقی نمی کند شما دنبال طراحی سایت شرکتی باشید یا سایت فروشگاهی و آموزشگاهی. پلتفرم حافظ با بکارگیری بهترین طراحان وبسایت و نیز بیشترین تجربه در زمینه طراحی سایت، بهترین و کامل ترین سایت را تقدیم شما خواهد کرد. سرویس طراحی سایت پلتفرم حافظ به همراه پشتیبانی 3 ساله ارائه می شود و به این معنی است که شما تا 3 سال، علاوه بر داشتن یک وبسایت آپدیت شده و بی نقص، می توانید درخواست اضافه شدن امکانات جدید را مطرح کنید تا به صورت رایگان برایتان انجام شود. پس اگر به طراحی انواع وبسایت و فروشگاه اینترنتی حرفه ای با موضوع و امکانات بی نهایت مختلف، به همراه ارائه اپلیکیشن حرفه ای در دو نسخه اندروید و ios به صورت کاملا Native + پشتیبانی تضمینی 3 ساله (ارائه خدمات جانبی طی 3 سال نظیر بروزرسانی مداوم، بهبود سرعت و عملکرد، تغییر و چیدمان و …) نیاز دارید، حتما با پلتفرم حافظ در ارتباط باشید.

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

Designing Website & Online Shop

طراحی مبتنی بر نیاز

آنچه ما طراحی می کنیم، برای پوشش 100 درصدی نیاز شماست! می کوشیم تا یک وبسایت جامع برای تحقق همه انتظارات شما طراحی نماییم تا با کاربران خود، ارتباط درستی برقرار کنید.

تضمین کیفیت طراحی

ما براساس تخصص و تجربه ای که طی سالیان متمادی کسب کردیم و براساس اصول نوین طراحی، وبسایت شما را راه اندازی می کنیم. ساختار، ظاهر و عملکرد وبسایت شما، منحصربفرد هست.

رعایت اصول زیباشناسی

یک وبسایت خوب، علاوه بر ساختار و عملکرد درست، ظاهر زیبا و کاربرپسندی دارد. ظاهر وبسایت شما براساس اصول زیبایی شناسی طراحی می شود و نتیجه آن را در جذب کاربران خواهید دید.

امنیت و پایداری 100%

تیم ما، امنیت و پایداری 100% وبسایت شما را تضمین می کند چرا که با بهره گیری از بهترین زیرساخت های کشور، وبسایتی کاملا امن تقدیم می کنیم که سال ها قابل استفاده خواهد ماند.

توسعه پذیر بودن

وبسایت شما ازعملکردهای مختلفی تشکیل شده که هر یک به بهترین شکل عمل می کنند و می توانید در آینده، بدون هیچگونه محدودیت، عملگرها و امکانات جدید به آن بیافزایید.

تعرفه کاملا منطقی

علی رغم ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی، تعرفه کاری پلتفرم حافظ منطقی و براساس شرایط کسب و کارهای ایرانی تنظیم شده است و به صورت پرداخت اقساطی، می باشد.

نمونه طراحی سایت حرفه ای

هر سایتی، سایت حرفه ای نیست...!

+ 300 سایت حرفه ای دیگر

تعرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

نگران نباشید! علی رغم ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی، پلتفرم حافظ، دارای تعرفه کاملا منطقی با پرداخت اقساطی بدون کارمزد (0%) می باشد. جهت استعلام تعرفه دقیق می توانید با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

شایان ذکر است پشتیبانی (بروزرسانی، بهبود سرعت و عملکرد، افزودن امکانات جدید و…) انواع وبسایت و فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط پلتفرم حافظ، به مدت 3 سال اول، کاملا رایگان می باشد و این مدت، قابل تمدید است.

سایت شرکتی

تعرفه حدودی

5 میلیون تومان

سایت فروشگاهی

تعرفه حدودی

6 میلیون تومان

سایت فروشگاهی + اپ

تعرفه حدودی

10 میلیون تومان

سایت و فروشگاه اینترنتی برای چه کسب و کاری مناسب است؟

اشخاص حقیقی

شرکت ها و نهادها

آموزشگاه ها و موسسات

مراکز درمانی و پزشکان

فروشگاه و عمده فروشی

مراکز خدماتی

املاک، عمران و معماری

سالن زیبایی و آرایشی

استارتاپ ها و نخبگان

فرم درخواست

    درباره تیم پلتفرم حافظ چه می گویند؟

    اکثر خبرگزاری های رسمی ایران و سایت های مطرح در حوزه فناوری و کسب و کار، مقالات و مطالب متعددی در زمینه خدمات پلتفرم حافظ و معرفی این مجموعه منتشر کرده اند که در بستر اینترنت در دسترس همگان قرار گرفته است. برای دسترسی سریع و مشاهده برخی از این مقالات و مطالب می توانید از دکمه های زیر استفاده نمایید.