پلتفرم حافظ، ارائه صفر تا صد خدمات دیجیتال مارکتینگ حرفه ای برای همه کسب و کارها

مشاوره تلفنی (رایگان): 02191015373

خرید

بک لینک دائمی

امروزه داشتن رتبه خوب در صفحات گوگل، می تواند برندینگ و فروش کسب و کارها را متحول کند. گاها حتی فقط یک رتبه بهتر، می تواند ماهانه میلیون ها تومان سود بیشتری را نصیب مجموعه شما نماید. ما در پلتفرم حافظ دارای یک تیم تخصصی بهینه سازی سایت و سئو با دانش به روز هستیم که امکان ارائه برترین خدمات در زمینه سئو و خرید بک لینک دائمی با کیفیت را داریم.

اگر فکر می کنید کسب و کار شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو ندارد و یا قصد تثبیت جایگاه خود را دارید؛ سرویس خرید بک لینک قوی، می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. اگر شما هم از قدرت بک لینک ها در سئو و رتبه گوگل اطلاع دارید، ما سرویس های ویژه خرید بک لینک دائمی با کیفیت را به شما توصیه می کنیم.

خرید بک لینک دائمی با کیفیت

High Quality BackLinks

بک لینک خبری

بک لینک های خبری مجله ای که در قالب رپورتاژ آگهی ساخته می شوند و شما می توانید بک لینک های قوی و معتبر دریافت کنید.

بک لینک وبلاگی

ساخت و مدیریت وبلاگ های ایرانی - خارجی و لینک سازی در وبلاگ ها با ارائه بک لینک های قوی و با کیفیت

بک لینک دانشگاهی

بک لینک های دانشگاهی جزو منابع قوی و معتبر محسوب می شوند که می تواند در سئوی سایت به میزان قابل توجهی اثرگذار باشد.

بک لینک تقویتی

تقویت بک لینک های ساخته شده به واسطه بک لینک های تقویتی و پشتیبان با هدف ایندکس سریع و سئوی طبیعی

بک لینک پروفایلی

تعریف و ایجاد پروفایل های باکیفیت در سایت های دارای اعتبار بالا (DA) و لینک سازی باکیفیت و اثرگذار داخل پروفایل ها

بک لینک سوشیال

لینک سازی در شبکه های اجتماعی به صورت باکیفیت و حرفه ای با ایندکس سریع و تاثیرگذاری بالا در افزایش اعتبار دامنه (DA)

بک لینک چیست؟

هر سایت یا صفحه ای که در اینترنت به شما لینک بدهد، به آن لینک اصطلاحاً بک لینک گفته می شود. نوع بک لینک در واقع همان نوع صفحه ای هست که به شما لینک داده است. به عبارتی اگر یک صفحه از یک سایت خبری به سایت شما لینک بدهد، به این نوع بک لینک، بک لینک خبری گفته می شود.

اگر صاحب سایت یا کارشناس و متخصص سئو هستید، حتما می دانید هنوز هم بک لینک ها، یکی از تاثیرگذارترین فاکتورهای رتبه بندی سایت ها در گوگل هستند. برای رشد سایت شما با کلمه کلیدی انتخابی شما، می بایست بهترین بک لینک ها را با الگوهایی امتحان شده روی صفحه فرود مربوط به همان کلمه کلیدی بسازید. این امر در ظاهر بسیار ساده ولی در عمل کاری سخت، زمانبر، هزینه بر و با ظرافت های بسیار بالا است.

خرید بک لینک باکیفیت
خرید بک لینک با کیفیت بدون ریزش

سرنوشت سایت تان را انتخاب کنید!؟

نتیجه «یک» ماه بک لینک سازی پلتفرم حافظ

نتیجه «12» ماه بک لینک سازی دیگران

مقایسه بک لینک های دائمی و ماهانه

در این بخش دو نمونه سایت را براساس آمار و نمودارها بررسی خواهیم کرد. سایت با کادر قرمز، توسط دیگران لینک سازی شده و سایت با کادر آبی رنگ توسط پلتفرم حافظ، لینک سازی شده است.

در تصویر پایین، آمار با کادر قرمزرنگ، مربوط به سایتی است که بک لینک های بی کیفیت خریداری کرده است و هم اکنون دچار ریزش بک لینک است (عبارت lost in last 60 days). این آمار تقریبا با آمار لینک های جدید ایندکس شده (Discovered in last 60 days) برابری می کند و در نتیجه اعتبار دامنه رشد نمی کند.

از سوی دیگر، آمار سایت دوم (با کادر آبی رنگ) که توسط پلتفرم حافظ لینک سازی شده است، وضعیت خیلی بهتری نسبت به سایت اول دارد؛ چرا که با کمترین بک لینک (276 به 78)، اعتبار دامنه خیلی بیشتری دارد (15 به 10). همچنین آمار ریزش بک لینک های این سایت طبیعی می باشد (3) و در نتیجه، بی اثر می باشد.

تاثیر بک لینک اعتبار دامنه moz
مقایسه تاثیر بک لینک بی کیفیت و با کیفیت در اعتبار دامنه

در تصویر زیر، نمودار اعتبار دامنه دو سایت بالایی را نمایش داده ایم. همانطور که مشخص هست، سایت با کادر قرمز رنگ اعتبار دامنه تقریبا ثابتی دارد و نه تنها رو به رشد نیست، بلکه در حال کاهش تدریجی است. از سوی دیگر، سایت با کادر آبی رنگ که توسط پلتفرم حافظ، لینک سازی انجام شده است؛ یک روند رو به رشد همیشگی را تجربه کرده است.

روش افزایش اعتبار دامنه moz
مقایسه رشد اعتبار دامنه با بک لینک با کیفیت و بی کیفیت

در تصویر زیر، کیفیت و اعتبار بک لینک های هر دو سایت بررسی شده است. سایت با کادر آبی رنگ دارای بک لینک های قوی در همه دسته بندی ها می باشد؛ از سوی دیگر، سایت با کادر قرمز رنگ، دارای بک لینک های عمدتا اعتبار زیر 10 می باشد. طبق این نمودار، مشخص می شود کیفیت بک لینک، مهم تر از کمیت (تعداد بک لینک) می باشد. 

روش افزایش اعتبار دامنه moz DA
مقایسه کیفیت بک لینک های ایجاد شده برای سایت

چرا لینک سازی «دائمی»؟

اگر قصد سفارش بک لینک دارید، توصیه ما این است که بک لینک های دائمی خریداری کنید. اگر شما از سایتی اقدام به خرید بک لینک اعتباری کنید، باید بصورت ماهانه این بک لینک را تمدید کنید، چرا که بعد از گذشت یک یا چند ماه، لینک ها حذف شده و تاثیری نخواهد داشت مگر اینکه شما هر ماه این لینک سازی را تمدید کنید و اگر این بک لینک را تمدید نکنید، همه بکلینک های ایجاد شده حذف می شوند. حذف و ریزش بک لینک به تعداد زیاد، یکی از دلایل اصلی کاهش و افت رتبه سایت می باشد. 

نمونه کار سئو بک لینک پلتفرم حافظ
مقایسه تاثیر کیفیت بک لینک روی اعتبار دامنه
تاثیر نهایی بک لینک با کیفیت روی بازدید و کلیک سایت

عواقب ریزش بک لینک بی کیفیت چیست؟

ایجاد بک لینک برای یک صفحه از سایت اگر به صورت غیر منطقی و غیر اصولی صورت پذیرد، قطعا آن صفحه از سایت شما پنالتی یا جریمه خواهد شد. بک لینک های Site wide و مدت دار، نه تنها تاثیری بر بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو نخواهند داشت، بلکه احتمال جریمه شدن سایت شما را در صورت عدم تمدید آنها باید مد نظر قرار دهید.

سایت شما توسط بک لینک در صورتی پنالتی خواهد شد که یکی از موارد زیر را شامل شود:

  • خرید یا بک لینک سازی یکباره در تعداد بسیار زیاد در یک بازه زمانی کم (منظور از تعداد زیاد سایت هایی است که اقدام به فروش 1000 یا 2000 بک لینک می کنند)
  • داشتن بک لینک های زیاد از سایت های اسپم و سایت های بی کیفیت
  • حذف یکباره تعداد زیادی از بک لینکها (در صورت خرید بک لینک های ماهانه به این موضوع توجه داشته باشید)

خرید بک لینک زمانی خطرناک است که، تیمی که لینک سازی سایت شما را بر عهده دارد، در این زمینه دانش کافی نداشته باشد و با انجام دادن کارهایی مانند: لینکسازی در سایت­‌های غیرمرتبط، لینک سازی صرفا فالو، افراط در لینک‌سازی، لینکسازی در سایت­‌های بی ارزش، بلد نبودن طرز استفاده از انکرتکست و …، حتی موجب از دست دادن جایگاه فعلی سایت شما یا موجب پنالتی شدن سایت شما شود.

مشاوره لینک سازی خارجی (بک لینک)

برای گرفتن نتایج درخشان در سئو و داشتن لینک های خارجی حرفه ای، به هر مجموعه ای اعتماد نکنید. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید بک لینک، حتما از خدمات مشاوره پلتفرم حافظ بهره مند شوید تا بتوانید با آگاهی کامل در این زمینه، تصمیم گیری نمایید.

تاثیر منفی (خسارت) بک لینک بی کیفیت

با خرید بک لینک بی کیفیت، لینک هایی با اسپم اسکور بالا به شما لینک دهی می کنند و اسپم اسکور سایت خودتان هم بیشتر خواهد شد. در نتیجه، موتورهای جستجوگر مثل Google به شما اعتماد نخواهند داشت و رتبه قابل قبولی کسب نمی کنید.

اسپم اسکور اعتبار دامنه moz DA
اسپم بودن بیش از حد بک لینک های سایت

تاثیر مثبت بک لینک با کیفیت

با خرید بک لینک با کیفیت، اسپم اسکور 1% خود را تضمین کنید تا موتورهای جستجوگر مثل Google، به شما اعتماد کامل داشته باشند و مشکلی در سئوی کلمات کلیدی سایت و رشد اعتبار دامنه نداشته باشید.

اسپم اسکور اعتبار دامنه moz DA
اسپم بودن استاندارد بک لینک های سایت

قیمت بک لینک دائمی با کیفیت

نگران نباشید! علی رغم ارائه خدمات حرفه ای در زمینه بک لینک دائمی و باکیفیت، پلتفرم حافظ، دارای تعرفه کاملا منطقی می باشد. جهت مشاهده تعرفه دقیق می توانید از جدول قیمتگذاری پایین استفاده نمایید.

هزینه خرید بک لینک های قوی و با کیفیت بالا نیست. چون بک لینک ها باعث افزایش رتبه سایت شما در کلمات کلیدی مختلف می شن و این افزایش رتبه ها در نتیجه باعث سودآوری سایت شما خواهند شد و در صورتی که مسیر تحقیق کلمات کلیدی را به درستی طی کرده باشید، می توانید در زمان قابل قبولی، انتظار بازگشت سرمایه صرف شده در زمینه لینک سازی را داشته باشید.

پکیج برنزی

تعرفه دقیق

1.5 میلیون تومان

پکیج نقره ای

تعرفه دقیق

2.5 میلیون تومان

پکیج طلایی

تعرفه دقیق

4 میلیون تومان

ثبت سفارش بک لینک دائمی با کیفیت

"*" indicates required fields

به زبان فارسی تایپ نمایید
به زبان فارسی تایپ نمایید
شهر محل سکونت خود را وارد نمایید.
با اعداد انگلیسی وارد کنید
آدرس صفحه ای که مقصد لینک سازی است
یک الی 3 کلمه کلیدی تعریف کنید
انتخاب پکیج*
پکیج بک لینک را انتخاب نمایید
در حال پرداخت این مبلغ هستید

نحوه ارزشیابی بک لینک توسط گوگل

تمام بک لینک هایی که برای یک سایت ایجاد می شوند، از نظر گوگل ارزش یکسانی ندارند. گوگل با توجه به یکسری فاکتورها، ارزش یک بک لینک را مشخص می کند. در ادامه به برخی از این فاکتورها اشاره می کنیم.

1- اعتبار دامنه یا Domain Authority

این فاکتور با توجه به عمر دامنه، نوع آن، تعداد بک لینک های دریافتی، میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی، تعداد لینک های خروجی و … تعیین می شود. اعتبار دامنه تاثیر زیادی بر ارزش بک لینک و نقش آن بر جایگاه شما دارد. اعتبار دامنه یک شاخصی است که به وسیله وب سایت مطرح Moz ابداع شده است. این وب سایت، با توجه به تعداد و کیفیت لینک های هر وب سایت برای آن امتیازی در نظر می گیرد. این امتیاز از 1-100 می باشد. اگر می خواهید ارزش بک لینک یک وب سایت را بسنجید، می توانید اعتبار دامنه آن را در وب سایت Moz بررسی کنید.

2 – میزان تناسب و ارتباط موضوعی سایت شما با سایت لینک دهنده

ارتباط موضوعی و تناسب بک لینک با محتوا نقش مهمی در رتبه بندی وب سایت توسط گوگل دارد. اگر شما در حوزه پوشاک فعالیت می کنید، بک لینک های شما باید با موضوعات انواع پوشاک، جنس، روش های خرید، مدل، طراحی پوشاک و … برای شما ایجاد شوند تا تاثیر مثبتی بر رتبه بندی سایت شما داشته باشند. تناسب و ارتباط موضوعی سایت شما با سایت لینک دهنده باعث جذب مشتریان بالقوه می شود.

3- اعتبار صفحه یا Page Authority

لینک سازی داخلی سایت به صفحه موردنظر و بک لینک هایی که مستقیما برای این صفحه ایجاد می شوند، اعتبار صفحه را تعیین می کنند. باید دقت داشت که اعتبار صفحه با اعتبار دامنه تفاوت دارد. ممکن است اعتبار دامنه، خوب باشد اما صفحه موردنظر اعتبار پایینی در آن دامنه داشته باشد. معمولا صفحاتی که لینک سازی داخلی خوبی دارند، از اعتبار بالایی برخوردار هستند. به طور کلی معتبرترین صفحات یک دامنه در منوی اصلی سایت قرار دارند. اگر قصد دارید تا اعتبار صفحه موردنظر خود را بررسی کنید، می توانید از ابزارهای زیر استفاده کنید.

  • Open Site Explorer از سایت Moz.com
  • SERP Checker از سایت Mangools.com

4- تعداد لینک های خروجی

معمولا یک دامنه به سایت های زیادی لینک می دهد. بنابراین، هر چقدر تعداد سایت هایی که در یک دامنه یا یک صفحه لینک می شوند، بیشتر باشند، ارزش و اعتباری که به هر کدام از آنها می رسد، کاهش می یابد. بهتر است برای بهبود رتبه وبسایت از بک لینک های فالو و نوفالو استفاده شود. به طور کلی، همه بک لینک ها از نظر گوگل، فالو هستند و ارزشمند محسوب می شوند. این بک لینک ها می توانند تاثیر مثبتی بر رتبه وب سایت شما بگذارند. بک لینک های نوفالو از نظر گوگل ارزشی ندارند.

اما اگر در سایت خود فقط از بک لینک های فالو استفاده کنید، از دید موتورهای جستجو، غیر طبیعی به نظر می رسد. به همین علت بهتر است از هر دو نوع بک لینک در سایت خود استفاده کنید. باید دقت داشت که بک لینک های نوفالو هم می توانند به نوعی در افزایش رتبه سایت شما نقش ایفا کنند. بک لینک های نوفالوی مناسب می توانند ترافیک ارجاعی خوبی برای سایت شما ایجاد نمایند.

5- محل قرارگیری بک لینک

بعد از ساخت یک بک لینک با کیفیت، باید بدانید که آن را در کدام قسمت محتوا به کار ببرید. در واقع، محل قرارگیری بک لینک اهمیت زیادی دارد. معمولا لینک ها را در قسمت های سایدبار، فوتر یا محتوای مقاله قرار می دهند. لینکی که در متن قرار می گیرد، ارزش بیشتری دارد. چون خوانندگان می توانند با استفاده از این لینک، اطلاعات بیشتری در مورد موضوع مورد علاقه خود به دست آورند. این امر موجب می شود تا او راحت تر به محتوای موردنظر خود دسترسی پیدا کند. در این حالت، نرخ پرش کاهش می یابد.

این امر توجه گوگل را به تناسب بک لینک و محتوا جلب می کند. لینک هایی که در قسمت ساید بار (نوار جانبی) و فوتر قرار می گیرند با نام لینک sitewide شناخته می شوند و معمولا در تمام صفحات سایت نمایش داده می شوند. این عامل باعث می شود تا ربات های گوگل تصور کنند که این لینک خریداری شده است. از طرفی، ممکن است الگوریتم پنگوئن به دلیل تکرار زیاد این لینک، شما را جریمه کند.

6- انکرتکست یا متن لینک شده

کلمه یا عبارتی که برای لینک دادن از یک صفحه به صفحه دیگر استفاده می شود، انکرتکست نام دارد. این عبارت می تواند در برگیرنده ی کلمه کلیدی (به تنهایی)، کلمه کلیدی همراه با متن دیگر، متن حاوی نام برند، آدرس سایت و عباراتی مانند ” اینجا کلیک کنید.” باشد.

انکرتکست می تواند تاثیر بسزایی در رتبه بندی سایت داشته باشد. چرا که این کلمه یا عبارت، موضوع صفحه لینک شده را نشان می دهد. باید دقت داشت که استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی، کار درستی نیست. در این حالت، گوگل احساس می کند که با استفاده از این بک لینک ها به دنبال سوء استفاده هستید. بلکه باید به صورت نامحسوس از کلمه کلیدی استفاده شود. شاید این سوال به ذهن شما خطور کند که تا چقدر می توان از انکرتکست استفاده کرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که استانداردی برای این کار وجود ندارد. اما به طور میانگین، می توانید در محتوای خود 1% کلمه کلیدی، 4% متن مرتبط با موضوع، 5% متن عمومی، 20% آدرس و 70% متن حاوی نام برند به کار ببرید.

سوالات متداول خرید بک لینک دائمی با کیفیت

بک لینک یا همان لینک سازی خارجی (لینک بیلدینگ) یکی از روش های سئو می باشد که به صورت مستقیم در اعتبار دامنه و به صورت غیر مستقیم در سئو موثر می باشد.

در صورتی که سایت هایی غیر از سایت شما، با کلمات کلیدی (Anchor text) به سایت شما لینک بدهند، یک بک لینک محسوب می شود.

در صورتی که اعتبار دامنه سایت لینک دهنده، بیشتر باشد و همینطور اسپم اسکور کمتری داشته باشد، به رشد اعتبار دامنه شما منتهی خواهد شد.

کمیت و کیفیت بک لینک هر دو به یک اندازه، در رشد اعتبار دامنه سهم دارند. داشتن هزاران بک لینک بی کیفیت، نه تنها به سایت شما کمک نمی کند، بلکه دردسر ساز نیز می باشد.

بهتر است بک لینک های طبیعی و دائمی، با تعداد منطقی و اعتبار خیلی زیاد داشته باشید تا علاوه بر رشد طبیعی، به بهترین شکل ممکن نتیجه بگیرید.

به طور میانگین داشتن 100 بک لینک دائمی و باکیفیت در ماه، بهتر از 500 بک لینک موقت با اسپم اسکور بالای 30% است.

بله در صورت استفاده از بک لینک های ناشناس به تعداد بالا و اسپم اسکور خیلی زیاد، پنالتی می شود.

جبران این موضوع، دشوار و گاها صرفه اقتصادی ندارد و سرمایه گذاری روی یک دامنه جدید بهتر جواب می دهد. به همین دلیل، تاکید داریم کیفیت بک لینک ها را جدی بگیرید.

پاسخ به این سوال، نیاز به بررسی جوانب کار دارد:

حالت اول: کیفیت بک لینک ها بسیار نامناسب است؛ در نتیجه انتظار رشد طبیعی و همیشه مثبت نداشته باشید.

حالت دوم: کیفیت بک لینک ها بسیار مناسب است ولی سایت اسپم اسکور بالایی دارد؛ در نتیجه ابتدا نیاز است اسپم اسکور بالا جبران و تعدیل شود و سپس انتظار رشد اعتبار دامنه را داشت.

حالت سوم: بک لینک ها تکراری هستند؛ در نتیجه تکرار لینک سازی، فایده ای ندارد و اعتبار دامنه رشد نخواهد کرد.

بک لینک سازی، به نتیجه مثبت و منفی منتهی می شود و داشتن بک لینک حرفه ای، به دقت شما نیاز دارد.

بک لینک های حرفه ای، دائمی هستند و در کوتاه مدت حذف نمی شوند؛ اسپم اسکور خیلی پایین دارند (1-3 درصد)؛ لینک دهی، ترجیحا همراه با کلمه کلیدی انجام می شود؛ اعتبار دامنه سایت های لینک ده، بالاست و از قدمت بالایی نیز برخوردار هستند.

خرید بک لینک برای چه سایت هایی مناسب است؟

اشخاص حقیقی

شرکت ها و نهادها

آموزشگاه ها و موسسات

مراکز درمانی و پزشکان

فروشگاه و عمده فروشی

مراکز خدماتی

املاک، عمران و معماری

سالن زیبایی و آرایشی

استارتاپ ها و نخبگان

درباره تیم پلتفرم حافظ چه می گویند؟

اکثر خبرگزاری های رسمی ایران و سایت های مطرح در حوزه فناوری و کسب و کار، مقالات و مطالب متعددی در زمینه خدمات پلتفرم حافظ و معرفی این مجموعه منتشر کرده اند که در بستر اینترنت در دسترس همگان قرار گرفته است. برای دسترسی سریع و مشاهده برخی از این مقالات و مطالب می توانید از دکمه های زیر استفاده نمایید.